Size bir telefon kadar yakınız
+90 312 235 85 50
İletişim tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Arc Mimarlık; mimari vizyonuyla yüksek kaliteli yapı çözümlerini ekonomi ve sürdürülebilirlikle buluşturmayı ilke edinmiştir. Bu nedenle yüksek kaliteli ürün kullanımına ve uygulamalarda uzmanlaşmaya değer verir.

Arc Mimarlık; titanyum yapı teknolojileri ve çatı – cephe kaplamaları konusunda uzmanlaşmış bır fırmadır.
Arc Mimarlık; uzman uygulayıcı bayisi olduğu;kılıçoğlu çatı sistemleri, izocephe mantolama uygulamaları, ekobord fibercement cephe kaplamaları ve jotun yüksek kaliteli boya; uygulamaları ile toplu ve tekil projeler için profesyonel çatı ve cephe çözümleri sunar.

Arc Mimarlık; ilk olarak kılıçoğlu ankara uzman uygulayıcı bayisi olarak anahtar teslimi toplu ve tekil çatı uygulamaları, daha sonra ise kılıçoğlu izocephe mantolama sistemi konusunda da hizmet vermeye başlamıştır.

Arc Mimarlık; bayisi olduğu ekobord fibercement cephe giydirme sistemi ve cephe kaplamalarının son kat uygulamasında yüksek kaliteli jotun boya ürünlerini kullanmaktadır.
Arc Mimarlık; sertifikalı ekipleri ve saha sorumluları ile müşteri memnuniyeti öncelikli hizmet sunmaktadır.
Arc Mimarlık; yeni bınalar ıçın “enerji kimlik belgesi” vermeye yetkilli tescilli mımarlık ofisidir.

Konut ve ofis konusunda uzmanlaşmış olan Arc Mimarlık;
2009 yılından beri birçok proje için mimari danışmanlık ve anahtar teslimi müteahhitlik hizmeti sunmaktadır.
Prestijli ve büyük çaplı projelerde çatı cephe çözümleri alanındaki uzmanlığını; mimari kadrosu ıle butik iç mekan uygulama çözümleri ile bırleştirmektedir.

Arc mimarlığa ait birçok yatırım projesi devam etmektedir.