Size bir telefon kadar yakınız
+90 312 235 85 50
Konum tr

Mükemmel Çatı İçin Kılıçoğlu

Anasayfa » Mükemmel Çatı İçin Kılıçoğlu

Binlerce yıldır çatı örtüsü olarak kullanılan, hala tüm dünya’da en çok tercih edilen kil kiremitler kılıçoğlu uzmanlığında sizlere sunuluyor.

Kılıçoğlu, 1927 yılından günümüze, kaliteyi temsil eden kil kiremit sektörünün lider markasıdır. Doğal kilin işlenmesi, yüksek basınçta preslenmesi ve yüksek ısıda pişirilmesi ile elde edilen kiremit kaplamalar doğal yapısı gereği; yüksek dayanım, renk solmazlığı gibi bir çatı kaplama malzemesinden beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyor.

‘Mükemmel çatı’ yıllar içinde sorun yaratmayan, sağlıklı, uzun ömürlü çatıdır. Çatının sorun yaratmaması ve uzun ömürlü olması için; havalandırması yapılmış, ısı ve su izolasyonu olan,iklim şartlarına dayanıklı, yangın dayanımı olması gibi özelliklerin tümünü bir arada barındırması gerekir.

Mükemmel bir çatı ‘mükemmel kiremitlere’ ihtiyaç duyduğu gibi yüksek kaliteli çatı sistem ürünleri ve tamamlayıcı ürünlere de ihtiyaç duyar. Ürün kalitesinin yanında çatı detaylarında oluşabilecek problemleri de düşünen kılıçoğlu çatıdaki baca dibi,mahya altı, ve kiremit altı gibi detay çözümlerinde de sunduğu ürünlerle fark yaratmaktadır.